local_phone Destek Hattı : 0 544 317 78 45

Hakkımızda

Eğitim belli bir bilim dalında, belli bir konuda bilgi ve beceri kazandırma, yetiştirme ve geliştirme işi olarak tanımlanmaktadır. Bu süreçte öğretmenlere, velilere, özellikle de öğrencilere işlevsel; eğitim sürecini daha sağlıklı yönetebilecekleri bilgi kaynakları sunmak gerekmektedir.

Branş Akademi olarak ilkemiz; değişen eğitim modellerine ve stratejilerine uygun, günlük hayatla bağdaşan, her kademedeki öğrencinin pedagojik durumunu göz önünde bulunduran, öğretmen ve veli işlerini kolaylaştırıcı kaynaklar sunmaktır.

Kaynaklarımızın en önemli işlevi öğrencinin eğitim sürecini sıkıcı olmaktan kurtarıp zevkli ve eğlenceli bir şekilde yaşamasını sağlamaktır.  Çünkü eğitimde önemli olan dengedir. Bu denge de ne kendimizi yokuş aşağı bırakarak sağlanır ne de kan ter içinde kalarak. Teknolojinin büyük bir hızla geliştiği çağımızda, eğitim modellerinin, tekniklerinin ve kuramlarının da değişmesi kaçınılmazdır. Ve elbette ki kaynaklarının da. Biz Branş Akademi ailesi olarak kendini her aşamada güncelleyen kaynaklarla öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin yanındayız.

Öğrenmenin sonsuzluğu, insana ne kadar az bildiğini gösterir. Biz bu cümleyi hedef edinerek hep daha iyisini yapmayı, özgün eserlerimizle daha güzel işler başarmayı benimsedik. Ailemizdeki tüm bireyler sizler için hep daha iyisini yapmak adına çabalayacaktır. Aranızda olmaktan onur duyuyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fethi GÜRBÜZ
Kurucu